Лабрадорит

Насичений мінерал з чудовим переливом кольорів веселки.
Камінь для творчих людей, які перебувають у невпинному пошуку ідей.

Лабрадорит

етимологія:

названий на честь канадського півострова Лабрадор, де був вперше виявлений

сімейство:

польового шпату

твердість за шкалою Мооса:

6 - 6.5

щільність:

2.7

колір:

сірий, коричневий з радужними переливами всередині

форма кристала:

триклінна

місце видобутку:

місто Джайлс, округ Алгома, Онтаріо, КанадаПоходження


Вперше виявлений у 18 столітті, лабрадорит справив на геологів неабияке враження. Через мерехтливі переливи і синьо-зелені відтінки, його порівняли з найбільш захоплюючим видовищем на планеті, Північним сяйвом. Це пов'язано з лабрадорізацією – явищем, яке створює оптичний перелив від синьо-зеленого до темно-синього, а деякі екземпляри грають фіолетовими і помаранчевими відтінками. У 1940-х роках у Фінляндії був виявлений новий сорт, який відображає весь спектр кольорів цього мінералу.

Камінь складається з декількох агрегатних шарів, що заломлюють світло. Його базовий колір - темно-сірий, але при додатковому освітленні з'являється мерехтіння райдужної палітри. Він був знайдений місіонерами на півострові Лабрадор (Канада) у 1770 році. Звідси мінерал і отримав свою назву. У 18-19 століттях камінь став дуже популярною прикрасою у Європі.


Властивості


Лабрадорит – камінь чарівництва і цікавості. Легенда свідчить, що камінь впав з крижаного вогню Північного сяйва і саме небесна магія надає мінералу такого виняткового виду. Лабрадорит – своєрідне нагадування людині про красу природи навколо нас. Дивлячись на нього, згадується мерехтіння зірок у нічному небі та блиск снігових пагорбів.

Мінералу здавна наділяли містичні властивості, віднісши його до атрибутів шаманів і віщунів. Він сприяє розвитку інтуїції, допомагає розкрити духовний потенціал і зміцнити дух. Примітно, що лабрадорит є найпотужнішим захисником царства мінералів, оберігаючи вашу ауру і посилюючи природні енергії зсередини.


Носити лабрадорит рекомендують тим, хто хоче розвинути в собі дар ясновидіння та інші надприродні здібності, адже камінь вважають провідником з матеріального світу до світу тонких матерій.

Лабрадорит рекомендують тримати на робочому місці, він створює навколо себе сприятливу атмосферу і налаштовує на продуктивність. Цей мінерал пом'якшує негативні сторони нашого характеру, які забирають енергію і можуть призводити до стресів і депресії.


Камінь також може стати помічником у гармонійному вихованні дітей, а також у боротьбі зі згубними для організму звичками.

Молдавит
Червоний корал
Іоліт