Срібні сережки 925 проби 4 г з африканськими Роял Рубінами класу АААА та цирконами 4,19 карат

779764_ua 779764_ua 10306 51531

BTQ
Вставки Рубін Роял ЦирконПроба Срібло 925Клас AAAA

Циркон

cirkon.jpg

Циркон має в своєму складі силікат цирконію, а тому і отримав назву від перського «zargun», що в перекладі означає “колір золота”. Унікальні властивості циркону дозволяють йому конкурувати з такими коштовними каменями, як рубін і алмаз.

Циркон – один з найдавніших мінералів на Землі. Він має магматичне походження. Джерела розповідають, що він утворився приблизно 4,4 мільярда років тому. На той час вік Землі становив 150 млн років.

Срібло

serebro.jpg

Чисте срібло (Argentum, Аg) – це блискучий білий метал, дуже м'який. На Землі срібла в 20 разів більше, ніж золота, проте воно все одно вважається рідкісним дорогоцінним металом. У чистому вигляді срібло зустрічається у формі злитків, іноді їх вага досягає декількох кілограмів. Але найчастіше його знаходять у поєднанні з іншими металами, в основному зі свинцем і міддю.

Срібло – благородний метал, який раніше був дорожче золота.

Рубін

rubin.jpgРубін - це дорогоцінний камінь червоного кольору, який є одним з чотирьох основних каменів (разом з алмазами, смарагдами та сапфірами). Його колір може змінюватись від рожевого до яскраво-червоного і іноді навіть коричневого або помаранчевого відтінків. Рубін складається з мінералу корунду, домішок хрому та інших елементів. Рубін є символом пристрасті, любові та енергії. Він асоціюється з емоціями та ентузіазмом, і може допомогти нам виявляти свої почуття та долати інерцію та байдужість. Рубін також може використовуватися для зміцнення стосунків та залучення кохання. За своїми цілющими властивостями, рубін вважається каменем, який може допомогти у боротьбі з депресією, покращити циркуляцію крові та зменшити ризик серцевих захворювань. Він також може допомогти у зміцненні імунної системи, поліпшенні травлення та підвищенні рівня енергії. Рубін також є важливим каменем в астрології. Він асоціюється з планетою Сонце та знаками зодіаку Лев та Скорпіон. Рубін може допомогти зміцнити особистість, збільшити впевненість у собі та залучити успіх і процвітання. Добре огранований рубін може бути дуже яскравим та привабливим каменем, який привертає увагу та захоплення.
79