Срібна підвіска 925 проби 2,12 г з болівійським аметринoм та білими топазами 1,51 карат

203005_ua 203005_ua 2846 1423

BTQ
Вставки Аметрін болівійський Білий топазПроба Срібло 925Колір Безбарвний або білий

Топаз білий

topazbeliy.jpg

Білий топаз належить до напівкоштовних природних мінералів. Він широко застосовується в ювелірному мистецтві. Може стати гідним замінником коштовних алмазів і діамантів.

Білий камінь (його ще називають безбарвний топаз) характеризується чіткими гранями, як в алмазі, багатими колірними переливами всередині, високими показниками чистоти та прозорості. Саме з цих причин у нього так багато найменувань. Багато людей, які цікавляться напівдорогоцінним камінням, бувають здивовані, дізнавшись, що, під трьома різними назвами ховається один і той самий.

Аметрин

ametist.jpg

Аметрин – камінь, що поєднав у собі ознаки двох мінералів – аметист і цитрин. Можливо, саме тому він і отримав свою назву. Інші назви мінералу і його різновидів: двоколірний аметист, аметист-цитрин, болівіант.

Аметрин є поліхромним мінералом. Забарвлення каменів подвійна: винно-жовта, фіолетово-бузкова. Зустрічаються мінерали жовтувато-персикового, фіолетового, бузкового відтінків. Блиск – скляний. Твердість – 7,0; щільність – 2,6 г / см3.

Основне родовище знаходиться в Болівії.

Вважається, що аметрин стимулює активність усього організму людини. Він підживлює життєві сили власника, зміцнює імунітет, виліковує від безсоння, апатії, меланхолії, депресії, безпричинних страхів. 

Срібло

serebro.jpg

Чисте срібло (Argentum, Аg) – це блискучий білий метал, дуже м'який. На Землі срібла в 20 разів більше, ніж золота, проте воно все одно вважається рідкісним дорогоцінним металом. У чистому вигляді срібло зустрічається у формі злитків, іноді їх вага досягає декількох кілограмів. Але найчастіше його знаходять у поєднанні з іншими металами, в основному зі свинцем і міддю.

Срібло – благородний метал, який раніше був дорожче золота.

609