Срібна підвіска 925 проби 3,5 г з бразильським аметистом, швейцарським топазом, цитрином зі США, Мадейра цитрином з Мадагаскару 2,25 карат

301370_ua 301370_ua 5912 2956.212

BTQ
Колір Безбарвний або білий Жовтий або оранжевий ФіолетовийВставки Аметист Аметист бразильський Білий топаз Мадейра цитрин з США Топаз швейцарський ЦитринПроба Срібло 925

Аметист

ametist.jpg

Аметист – кварц фіолетового кольору, від темного до ледь помітного. Під тривалою дією сонячного світла темний аметист поступово блідне.

Аметист є символом миролюбності та щирості. Його слід носити тоді, коли вас мучать тривоги і хвилювання. Його внутрішня енергетика допомагає знайти душевний спокій і внутрішню гармонію, зберегти здоров'я. Якщо ви закохані, ваш обранець подарує вірну любов. 

Назва цього каменю в перекладі з давньогрецької означає "не бути сп’янілим". Кажуть, що аметист має видатні здібності, і найголовніша з них – охороняти людину від пияцтва, а якщо він все-таки випив – рятувати від сп'яніння. Славний камінь вбирає у себе всі винні пари, залишаючись при цьому безтурботно-фіолетовим.

Топаз білий

topazbeliy.jpg

Білий топаз належить до напівкоштовних природних мінералів. Він широко застосовується в ювелірному мистецтві. Може стати гідним замінником коштовних алмазів і діамантів.

Білий камінь (його ще називають безбарвний топаз) характеризується чіткими гранями, як в алмазі, багатими колірними переливами всередині, високими показниками чистоти та прозорості. Саме з цих причин у нього так багато найменувань. Багато людей, які цікавляться напівдорогоцінним камінням, бувають здивовані, дізнавшись, що, під трьома різними назвами ховається один і той самий.

Срібло

serebro.jpg

Чисте срібло (Argentum, Аg) – це блискучий білий метал, дуже м'який. На Землі срібла в 20 разів більше, ніж золота, проте воно все одно вважається рідкісним дорогоцінним металом. У чистому вигляді срібло зустрічається у формі злитків, іноді їх вага досягає декількох кілограмів. Але найчастіше його знаходять у поєднанні з іншими металами, в основному зі свинцем і міддю.

Срібло – благородний метал, який раніше був дорожче золота.

Топаз швейцарський

topazshveycharskiy.jpg Топаз є найтвердішим мінералом у своєму класі.  Має шовковий блиск з перламутровим відливом.
Є кілька версій щодо походження назви цього мінералу.  У перекладі з санскриту, tapas – це «вогонь», «тепло».  Ще одна версія пояснює все назвою острова Топазіос (Сент-Джонс) у Червоному морі.  Саме там вперше були знайдені зразки цього дивовижного мінералу.
Кольори топазу – різноманітні. Його відтінки варіюються від блакитних до рожевих. Цікаво, що тривалий вплив сонячних променів може знебарвити камінь.

Цитрін

citrin.jpgЦитрин - це дорогоцінний мінерал, який належить до групи кремнеземових мінералів і має жовтий або золотистий колір. Він зазвичай утворюється в гірських породах або в порожнині всередині геоди. Цитрін є каменем сонця і асоціюється з теплом, енергією та радістю. Його яскравий колір може привнести в життя світло та оптимізм, а його енергетичні властивості можуть допомогти балансувати емоції та покращити настрій. Цитрін також вважається каменем багатства та процвітання. Він може притягувати багатство і успіх у фінансових справах, а також допомогти подолати фінансові труднощі. Його яскравий і теплий колір робить його популярним вибором для прикрас, а його достатня твердість і зносостійкість роблять його міцним і довговічним матеріалом. фізичне та емоційне здоров'я, а також допомагати досягти духовного просвітлення.
374