Срібна каблучка 925 проби 2,87 гр. з раухтопазом з США лазерної огранки 2,84 карат

201943_uaw9sAizazGmw 201943_ua 2754 1377 Розмір
  • 18


BTQ
Проба Срібло 925Колір Безбарвний або білийВставки Білий топаз Раухтопаз з США

Топаз білий

topazbeliy.jpg

Білий топаз належить до напівкоштовних природних мінералів. Він широко застосовується в ювелірному мистецтві. Може стати гідним замінником коштовних алмазів і діамантів.

Білий камінь (його ще називають безбарвний топаз) характеризується чіткими гранями, як в алмазі, багатими колірними переливами всередині, високими показниками чистоти та прозорості. Саме з цих причин у нього так багато найменувань. Багато людей, які цікавляться напівдорогоцінним камінням, бувають здивовані, дізнавшись, що, під трьома різними назвами ховається один і той самий.

Димчастий Кварц / Раухтопаз

rauhtopaz.jpg

Раухтопаз по-іншому називають “димчастий кварц”, але більш актуальним все ж є перше ім’я. Не зважаючи на назву, жодного відношення до топазів раухтопаз не має. Мінерал являє собою прозорий різновид кварцу, забарвлений у бурий колір різної інтенсивності, від ледь помітного димчастого відтінку до темно-бурого, коричневого. Особливо цінується золотисто-коричневий камінь, він демонструє ефект сяючої зірки всередині.

Срібло

serebro.jpg

Чисте срібло (Argentum, Аg) – це блискучий білий метал, дуже м'який. На Землі срібла в 20 разів більше, ніж золота, проте воно все одно вважається рідкісним дорогоцінним металом. У чистому вигляді срібло зустрічається у формі злитків, іноді їх вага досягає декількох кілограмів. Але найчастіше його знаходять у поєднанні з іншими металами, в основному зі свинцем і міддю.

Срібло – благородний метал, який раніше був дорожче золота.

765